
Ačkoliv novomanželům nepřálo počasí, dopadlo vše na jedničku a nakonec byli všichni spokojeni. Jenom to potvrzuje takové klišé, že nezáleží kde svatbu máte, ale koho si tam pozvete. Ještě jednou gratulujeme a děkujeme za důvěru.
Více fotek najdete v galerii.





